התקשרו עכשיו: 04-9839400

שאלות נפוצות

מה כוללת כתיבת התוכן לאתר?

כשבונים אתר אינטרנט, רצוי לחשוב טוב טוב על התוכן שאותו רוצים להציג לגולשים. מטרת הטקסט באתר היא להעביר את המסר הברור ביותר על העסק שלכם ובצורה הנכונה מבחינה שיווקית ומבחינת קידום בגוגל. לכן אנו מספקים במסגרת הקמת האתר, קופירייטר מקצועי שיכין את תכני האתר שלכם. כמובן שהוא יוכל לעשות זאת רק לאחר שנערוך יחד איתכם ראיון טלפוני קצר על העסק שלכם, המוצרים שלכם, העקרונות שלכם ועוד.

מה הכוונה באתר מותאם לצפיה במכשירי מובייל?

היום, כשהטכנולוגיה מתקדמת בקצב מהיר מאוד, כ-45% מהאנשים בארץ גולשים באינטרנט דרך המכשיר הסלולרי שברשותם. לכן, כשאתם בונים את האתר עבור העסק שלכם, עליכם להקפיד שיהיה מותאם לצפיה דרך המכשיר הסלולרי. כלומר, לא תצטרכו לבצע פעולת "זום-אין" בעזרת האצבעות, אלא האתר ידע "לסדר את עצמו" בצורה הטובה ביותר עבור המכשיר שברשותכם. זה המקום להגיד שהאתר בעצם מותאם לא רק למובייל, אלא לכל סוג מסך שקיים, אם זה מסך גדול, טאבלט, סלולרי וכמובן מסך רגיל.

אני בונה את האתר הראשון לעסק שלי, האם יש צורך בידע מוקדם לצורך כך?

התשובה היא ברורה: לא! בשביל זה אנחנו כאן. אנו נספק לך את כל השירותים הכרוכים בבניית אתר, החל מקניית הדומיין, דרך העיצוב והתכנות ועד להעלאת האתר לאוויר והכנסתו למנוע החיפוש של גוגל. על כל שאלה שתצוץ במהלך הדרך, אנו נשמח לענות ולהבהיר, עד שתהיו מרוצים.

כיצד אני מעדכן את תכני האתר והאם יש מגבלות מסוימות?

לאתר מערכת ניהול תוכן פשוטה וידידודית. לאחר סיום בניית האתר, אנו נעביר לך הדרכה על עדכון התכנים ונענה על כל שאלה. עורך הטקסטים של האתר מזכיר מאוד את תוכנת "וורד" וקל מאוד לתפעל אותו. כמו-כן, ניתן לקחת חבילה מהחבילות שאנו מציעים, הכוללת עדכון תכני האתר המתבצעים על-ידינו.

למה בעצם לבחור ב-"Small Biz"?

בקצרה - אנו מספקים את החבילות המשתלמות ביותר עבור בניית אתרים לעסקים קטנים. כל האתרים שאנחנו בונים כוללים כתיבת תוכן שיווקי לאתר על ידי קופירייטר מקצועי, ומגוון גדול של עיצובים מרשימים לבחירתכם. האתר שלכם יותאם לצפייה מכל מכשיר סלולרי וזמן האספקה שלנו מהיר במיוחד.

אילו התאמות עיצוביות אתם מבצעים לאחר שבחרתי את העיצוב שהכי מתאים לי?

לאחר בחירת התבנית, אנו מבצעים התאמות כך שהתבנית תתאים ללוגו שלכם ולקו העיצובי של העסק שלכם. למד אלו התאמות ניתן לבצע

האם אני צריך כתובת דומיין? ומה זה בכלל אומר?

התשובה היא כן בהחלט! אנו יכולים לספק לכם תת דומיין של אתר small-biz.co.il ללא עלות, אבל זה בהחלט לא מומלץ. הדומיין שלכם הוא הכתובת שהלקוחות שלכם יחפשו ולכן כדאי מאוד לרכוש אותו על שמכם ושתהיה זו כתובת ייחודית שקשורה לשם של העסק שלכם. כתובת הדומיין מופיעה למעשה על כמעט על כל מוצרי הפרסום של העסק שלכם ולכן יש לה חשיבות גדולה מבחינה מיתוגית של העסק. אנו מספקים במסגרת חלק מהחבילות שלנו דומיין ייחודי מתנה לשנה הראשונה, ולאחר שנה ניתן לחדש את הדומיין בעלות של כמה עשרות שקלים למשך שנה נוספת.

מי מזין וכותב את התוכן באתר?

את התוכן לאתר אנחנו מזינים עבורכם בשלב הקמת האתר, לאחר שהוא מתקבל מכם או מהקופירייטר שלנו במידה ובחרתם שהוא יכתוב עבורכם את התוכן. לאחר שהאתר עולה לאוויר, הזנת התוכן יכולה להתבצע על ידכם או על ידינו בהתאם לחבילה שבחרתם.

אני עסק חדש ואין לי לוגו ולא חומרים פרסומיים, האם אתם יכולים לעזור לי בעניין הזה?

בהחלט כן! אנחנו עובדים עם מספר מעצבים אשר ישמחו לעצב לכם חומרים פרסומיים (לוגו, כרטיסי ביקור, נייר מכתבים וכדומה) בהתאם לדרישות שלכם. כמובן שעיצוב חומרים פרסומיים מתומחר בנפרד על בסיס החומר הפרסומי אותו תרצו.

האם ישנה אפשרות להוסיף תכונות נוספות לאתר שלא כלולות בחבילה?

בהחלט! במידה ותרצו להוסיף תכונה חדשה לאתר שאינה קיימת במסגרת החבילות, נוכל לספק לכם הצעת מחיר בהתאם לדרישות החדשות.

לא מצאתי תשובה לשאלתי, מה ניתן לעשות?

אם לא מצאת תשובה לשאלתך, אנא צור איתנו קשר ונשמח לענות על שאלתך.

מוכנים להתחיל בעבודה?