התקשרו עכשיו: 04-9839400

קידום אתרים לעסקים – קידום אורגני בגוגל

אם יש לכם אתר אינטרנט הגיע הזמן לבחון את המיקום שלו במנועי החיפוש. בכדי שתוכלו לעקוב טוב יותר אחרי תנועת הגולשים אל האתר יש להתקין עזרים מיוחדים כמו גוגל אנליטיקס.

התוכנה מאפשרת מעקב יסודי אחר מקורות התנועה לאתר, התנהגות הגולשים, מילות מפתח ועוד. ההתקנה פשוטה והתוסף חינמי לחלוטין. קידום אתרים אורגני בגוגל פועל לשיפור מיקומו של האתר בתוצאות החיפוש. העבודה מתבצעת באמצעות אופטימיזציה פנימית לתכנים ולמבנה האתר, לצד הפצת קישורים ויצירת קשרים מקצועיים עם בעלי אתרים אחרים ברשת.

קידום אתרים אורגני בגוגל דורש זמן. את פירות העבודה הקשה קוצרים רק לאחר מספר חודשים. בכדי לקצר את ההמתנה ולהציג תוצאות מהירות כאן ועכשיו כדאי להשתמש גם בטכניקות קידום ממומן.

קידום ממומן מתייחס לאותן מודעות המופיעות בראש תוצאות החיפוש או לצדן במנועי החיפוש של גוגל. יש לציין כי מודעות קידום ממומן אפשר להציב גם ברשתות החברתיות כמו פייסבוק או מקושרים. השיטה אמנם דורשת תשלום אך כאשר מבצעים את כל הצעדים כמו שצריך הרווחים הם ללא ספק מצדיקים את ההשקעה.

עלותן של המודעות נקבעת אך ורק על ידי גוגל והם האחראים לתשלום. העובדות בשטח מראות כי מדובר באחד מאמצעי הקידום הטובים והמתקדמים ביותר הקיימים כיום ברשת האינטרנט. על מקומו של גוגל בסולם מנועי החיפוש אין טעם להאריך, כולנו יודעים כי מדובר בדף הבית ובמנוע החיפוש מספר אחת בעולם.

למידע נוסף על קידום אורגני באתר של אלטלייף - ליחצו כאן

צעדים ראשונים לקראת קידום אורגני

הרכבת תכנית מסודרת שכוללת יעדים ברורים, תקציב כספי, חלוקת תפקידים ושאיפות לפיתוח עתידי היא השלב הראשון. אפשר לצאת לדרך רק לאחר שכל אחד יודע בדיוק מה תפקידו ואלו תחומים נמצאים תחת אחריותו.

קידום אורגני דורש עבודה של מקדם אתרים, כותביbit. תוכן ומתכנתים בעלי ניסיון בבניית אתרים ועבודה עם מערכות ניהול תוכן. אחת למספר ימים יש לרכז את כל הצוות לישיבה ולבחון את ההתקדמות בהתאם לתכנית, את העמידה ביעדים, להפיק לקחים ולהכניס שינויים בהתאם.

כאשר מבצעים את העבודה בהתאם לתכנית תוך שילוב של מודעות קידום ממומן ופעילות ברשתות החברתיות ההצלחה כבר נמצאת מעבר לפינה.

קידום אורגני לעסקים עם חברת קידום אתרים מקצועית

קידום אורגני לעסקים אינו משחק ילדים, מדובר באפשרות של העסק שלכם להצליח משמע, להגדיל את מספר הגולשים ומכאן את קהל הלקוחות הפוטנציאלי, הגדלת ההכנסות היא בונוס נלווה ישיר כתוצאה מכל אלו. אל תשאירו את העבודה הכה עדינה ורגישה הזו למי שאינו מכיר את התחום היטב ולמי שזה אינו השטח הבטוח שלו.

העבירו את הטיפול בשני הנושאים הללו לחברה מקצועית שתוכל להעניק לכם מענה ישיר בנוגע לכל אחת מאופציית הקידום לרבות סיוע בהעלאת האתר שלכם למיקום טוב יותר במנוע החיפוש ובקרה שבועית ואפילו יומית על מצב הקידום כולו.

לאתר של חברת אלטלייף – קידום אתרים בצפון ובחיפה