התקשרו עכשיו: 04-9839400

איפיון ועיצוב חווית משתמש - UX

איפיון חווית משתמש UX זה דבר שחשוב מאוד לשים לב אליו כאשר בונים אתר. בניית אתר מורכבת מהרבה שלבים שונים. בכל אחד מהשלבים של בניית האתר חשוב לשים לב לנושא של חווית המשתמש שתהיה למי שגולש באתר. בנייה של אתר תוך מחשבה תחילה על הגולשים תהפוך את חוויית הגלישה בו ליותר חיובית ונעימה. ככל שחווית הגלישה באתר שלנו תהיה נעימה יותר כך איכות הגלישה בו תהיה גבוה יותר והגולשים יבלו הרבה יותר זמן בתוך דפי האתר השונים שלנו.

למה חשוב לשים לב בבניית אתר מסחר?

אחד מסוגי האתרים שהכי נפוץ לראות היום באינטרנט הוא אתרי מסחר. כאשר בונים אתר מסחר חשוב מאוד לשים לב לנושא של איפיון ושל עיצוב חווית משתמש UX כי כך יהיה ניתן להגדיל את המכירות של האתר ולהפוך אותו ליותר רווחי מבחינה כלכלית. איפיון האתר וחווית המשתמש בו צריכים לשים דגש על האופן שבו קל לגולש להתמצא באתר ולגלוש בו. ככל שיהיה קל יותר להתמצא באתר שלנו כך הגולשים יבלו יותר זמן באתר שלנו ואיכות חווית המשתמש בו תהיה יותר טובה.

למידע נוסף על עיצוב ממשקי משתמש לאתרי אינטרנט ליחצו כאן

ממה חשוב להימנע בעיצוב אתרים?

איפיון חווית משתמש UX קשור קשר ישיר לעיצוב של האתר שלנו. כאשר אנחנו באים לעצב את האתר שלנו אנחנו צריכים לשים לב לכך שאנחנו לא משתמשים ביותר מדי צבעים או בצבעים חזקים מדי שלא נעים להסתכל עליהם לאורך זמן כמו כתום או אדום. עוד חשוב להימנע מעומס באתר של טקסטים או של דימויים. חשוב שכל מה שמופיע באתר שלנו יהיה מקורי ואיכותי מאוד. לא כדאי לנו סתם למלא את האתר שלנו בתוכן מילולי ודימויים שאין לא משמעות או תכלית ולכן חשוב לחשוב טוב מאוד איך אנחנו ממלאים את האתר ומה אנחנו בוחרים לשים בו ומה לא.

איך ניתן לעצב חווית משתמש טובה באתר שלכם?

השאלה המרכזית שעלינו לשאול בכל מה שקשור לאיפיון חווית משתמש UX הוא איך אנחנו יכולים לעצב חווית משתמש טובה יותר באתר שלנו? ואיך ליצור ממשק משתמש ידידותי ונוח לגולש? כאשר הרבה גולשים נוטשים את האתר שלנו ולא מבצעים בו קנייה או יצירת קשר אתנו אז זה סימן שאיכות חווית המשתמש באתר שלנו ואיכות חוויית הגלישה בו לא טובות. אם אנחנו רוצים לשפר את אחוזי ההמרה של האתר שלנו אנחנו חייבים להשקיע בעיצוב פשוט אך יוקרתי יותר של האתר שלנו.

עיצוב האתר שלנו יכול להשפיע רבות על תדמית העסק שלנו. כאשר אנחנו מעצבים את האתר שלנו אנחנו צריכים לחשוב על קהל היעד אליו העסק שלנו פונה ושאותו אנחנו רוצים למשוך לעסק שלנו. עיצוב האתר יכול להיות הדרך שלנו להגיע ליותר לקוחות. כאשר אנחנו מעצבים את האתר אנחנו צריכים לחשוב איך אנחנו ממתגים את העסק שלנו באופן הטוב ביותר.

לאתר של פרופייל – עיצוב ואפיון חווית משתמש